Головна » Архів новин

Згідно річного плану роботи школи з метою вшанування патріотизму, мужності громадян відбувся захід-реквієм "Вшанування Небесної Сотні".

Переглядів: 72 | Додав: nechuivska_school | Дата: 02.21.2019 | Коментарі (0)

З метою виховання в учнів любові до Батьківщини, українського народу, української мови, привиття обов'язку берегти і зміцнювати рідну державу, 22 січня педагоги-організатори Коломієць Т.М., Бажан Т.В., Бадюк А.О. провели загальношкільний захід "Україна - соборна держава". Вихованці школи Морозова Расма, Морозова Софія, Рочняк Катерина, Митрушенко Альбіна, Михайличенко Тахір, Гандзюк Тетяна декламуванням віршів, танцем та піснями прославляли Україну.

Переглядів: 75 | Додав: nechuivska_school | Дата: 02.21.2019 | Коментарі (0)

Свято Чудотворця Миколая стає традиційним у житті нашої школи-інтернату. З самого ранку вихованці школи почали отримувати подарунки, також до нас завітали гості із Ямпільської райдержадміністрації на чолі із заступником голови М. Трубою. Вручили вихованцям солодкі подарунки та ігри. Далі у школі під керівництвом вихователів Завадської О.М., Вижги Т.Д. відбулася квест-гра "Запалимо зорі". Вихованці школи у сценічних костюмах виступали у ролі сніжинок, добрих ангелів, Святого Миколая. Співали пісень, декламували вірші, танцювали, відгадували загадки, намагалися переконати глядачів у справжньому існуванні добротворця Миколая.

Переглядів: 55 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.21.2018 | Коментарі (0)

Вже стало доброю традицією напередодні релігійного свята Андрія Первозванного проводити Андріївські вечорниці. От і цього року 12 грудня під керівництвом вихователя Ряботинської Альони Василівни за участю вихованців школи відбулися сучасні Андріївські вечорниці, бо ж наша генетична пам'ять живе в гронах калини, у кожнім слові рідної мови, у її звичаях і традиціях...

Особливе місце на вечорницях належало ворожінню: кидали чобота, стукали ложками, рахували штахети. Все свято було супроводжене веселими українськими піснями, загадками, віршами, танцями, виконаними вихованцями школи.

Переглядів: 63 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.21.2018 | Коментарі (0)

З метою сприяти формуванню національної свідомості учнів, поглибленню знань про Україну вихователь Завадська Олена Михайлівна провела квест "Люби і знай свій рідний край".

Переглядів: 83 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.10.2018 | Коментарі (0)

З метою організувати активне й змістовне дозвілля вихованців школи, сприяння патріотичному вихованню школярів; спонукання особистості до осмислення себе як частини великого українського народу; формуванню цілісного ставлення до інших людей, виховання почуття колективізму; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність, 6 грудня педагоги-організатори Бажан Т.В., Бадюк А.О. (музичне оформлення) організували й провели загальношкільний захід "Зростаємо мужніми" за участю хлопчиків школи. Між собою змагалися 2 команди хлопчиків: "Дужі" та "Силачі".  Конкурси "Ні кроку назад!", "Підкорювачі небес",  "Влучи у ціль", "Неслухняний снаряд", "Наші солдати розумом багаті", "Гусениця", "Особливий секрет", "Побратими", "Прикордонники і порушники", "Кращий кашовар" розвивали розумові та фізичні здібності, кмітливість, спритність, вміння підтримувати один одного.

Переглядів: 67 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.10.2018 | Коментарі (0)

З метою ознайомлення учнів із жахливими роками голодомору в Україні, вшанування пам'яті жертв голодомору; допомогти вихованцям зрозуміти душевний стан авторів творів, фільмів про голодомор; викликати в учнів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи, виховання прагнення зберігати в пам'яті історію рідного народу під керівництвом Коломієць Т.М., Бажан Т.В. проведено загальношкільний захід "Не згасімо свічу пам'яті":

Переглядів: 77 | Додав: nechuivska_school | Дата: 11.24.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 65 | Додав: nechuivska_school | Дата: 11.24.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 »