Головна » Архів новин

З метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії з 27.01-01.02.2020 року проходив тиждень професійної орієнтації.

В рамках тижня профорієнтації для учнів 7-10 класів було проведено ряд заходів.

Соціальний педагог Работинська Л.О. провела з учнями заняття "Твоя професія - твоє майбутнє" на якому, відбувся конкурс загадок про професії "Калейдоскоп професій", також дитячій увазі була представлена презентація про професії різних типів.

У кінці тижня учні створили колаж "Ярмарок сучасних професій", для цього їм було підготовлено вислови, малюнки, ілюстрації.

Переглядів: 87 | Додав: nechuivska_school | Дата: 02.03.2020 | Коментарі (0)

З метою запобігти в майбутньому актам геноциду та охорони пам'яток історії, місць, де відбувалися масові вбивства, щоби наступні покоління зберегли пам'ять про цю трагедію, вихователь 4-ї групи Тукіла Ю.О. провела виховну годину "Це не повинно повторитися".
     Вихователь наголосила дітям, що у цей день скорботи і пам'яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім'я якої Голокост.

Переглядів: 63 | Додав: nechuivska_school | Дата: 01.29.2020 | Коментарі (0)

23 січня за участю Ямпільських співробітників ДСНС проведено практичне відпрацювання плану пожежогасіння. В ході якого було здійснено практичне відпрацювання плану евакуації та дій вихованців та працівників школи. З учнями рятувальники провели виховну роботу, спрямовану на запобігання виникнення пожеж від дитячих пустощів з вогнем.
     Дітям пояснили основні вимоги правил пожежної безпеки, нагадали як діяти і куди звертатися у випадку виникнення пожежі чи іншої непередбачуваної ситуації, правила користування електричними та газовими приладами в побуті.

Переглядів: 54 | Додав: nechuivska_school | Дата: 01.29.2020 | Коментарі (0)

День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель.
    З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:
- виховні години "Україна - держава соборна, одна на всіх, як оберіг";
- святковий концерт "Україна - єдина! Україна - це ми";
- випуск стіннівок "Україна - соборна, незалежна держава".

Переглядів: 51 | Додав: nechuivska_school | Дата: 01.29.2020 | Коментарі (0)

З метою виховання інтересу і поваги до національних звичаїв і традицій, любові до рідної землі, у школі відбулося святкування Щедрого вечора - веселого українського свята з обрядами, забавами.

Вихованці школи у ролі щедрівників, під керівництвом вихователів, педагога-організатора, співали щедрівки, танцювали, промовляли заклички, приказки та засівали всіх житом та пшеницею. Діти отримали масу позитивних емоцій, поринули в атмосферу справжнього українського Різдва з усіма традиціями та обрядами.

Переглядів: 55 | Додав: nechuivska_school | Дата: 01.21.2020 | Коментарі (0)

Свято Чудотворця Миколая стає традиційним у житті нашої школи. Ось і цього року, 19 грудня, під керівництвом Бадюка А.О., Вовк Н.І., Пташинської І.Г., Жупник В.І. відбулося свято "Запалімо зорі".
     Вихованці школи у сценічних костюмах виступали у ролі сніжинок, зими, морозників-малярів, добрих янголів, чортенят, Миколая. Діти співали пісень, декламували вірші, танцювали, відгадувли загадки, намагалися переконати глядачів у справжньому існуванні добротворця Миколая. Свято зацікавило присутніх, спонукало глядачів замислитися над поведінкою і вчинками окремих школярів.

Переглядів: 59 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.23.2019 | Коментарі (0)

Учасники дійства учні 3-10 класів, під керівництвом педагогічних працівників Бадюка А.О., Пташинської І.Г., Жупник В.І., Вовк Н.І., за участю педагогічних працівників Тукіли Ю.О., Чорної Н.В., Притуляк М.І., Ряботинської А.В., Олійник О.В. відкрили атмосферу загадкового вечора Андрія, дали змогу торкнутися до минулих років, відчути красу поезії та обрядів наших предків.

Переглядів: 40 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.16.2019 | Коментарі (0)

У період з 25 листопада до 10 грудня долучилися до щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", яка проходила під девізом:
"Мій улюблений світ - без насильства,
Без жорстокості, болю і зла,
Де народом заспівана пісня
Мійстить тільки хороші слова..."

Проведено:
- виставка малюнків "Скажемо насильству - ні!";
- бесіди по класах "Права і обов'язки неповнолітніх";
- презентація "Що таке насильство? Як себе захистити?";
- батьківський всеобуч "Жорстокість породжує жорстокість".

Переглядів: 59 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.16.2019 | Коментарі (0)

З метою допомогти учням усвідомити трагедію народу 1932-1933 років у шкільній музейній кімнаті Брюнеткін Дмитро Георгійович провів тематичний урок "Голодомор 1932-1933 роки в Україні".

По класах вихователі провели виховні години "Забуттю не підлягає".
О 16:00 год. в кожному класі школи горіли запалені свічки, щоб пам'ятати тих, кого забрала голодна смерть.

Переглядів: 39 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

Класний керівник 9 класу Голинська Т.М. провела годину патріотизму "Наш дух не зламати, свободу не вбити", під час якої в скорботі й з великою вдячністю згадували Героїв Революції Гідності, вчителька повідомила дітям, що ці люди будуть жити в нашій пам'яті вічно, ми не маємо права забувати їх!

Переглядів: 46 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 6 7 »