Головна » Архів новин

З нагоди відзначення Дня української мови та писемності та з метою виховання в учнів любові до рідної мови учителі української мови Голинська Т.М., Бажан Т.В.  провели загальношкільний урок "Дорогий скарб нашого народу".

Також учні разом з учителями долучилися до написання Загальноукраїнського диктанту єдності Від бересту - до "цифри".

Навчальний корпус школи прикрашено висловами про рідну мову.

Переглядів: 70 | Додав: nechuivska_school | Дата: 11.11.2019 | Коментарі (0)

Засідання педагогічної ради

Переглядів: 78 | Додав: nechuivska_school | Дата: 11.06.2019 | Коментарі (0)

Привітання до Дня вчителя

"Тим, чиє слово добром пророста,
Тим, хто відкрив нам науки світання
Наші святкові і щирі вітання!"

Свято осіннього віночка

"Осінній лист літає, віночок заплітає..."

Учні та працівники школи відзначали День Захисника України та Українського Козацтва святковим концертом. Протягом усього заходу у залі лунали українські, народні та патріотичні пісні, які виконували колективи учнів та працівників школи.

Переглядів: 63 | Додав: nechuivska_school | Дата: 10.30.2019 | Коментарі (0)

До Всеукраїнського дня бібліотек в шкільній бібліотеці під керівництвом бібліотекаря Бабенко О.М. відбулась бібліомандрівка "Подорож у країну книголюбію". Вихованці дізналися про історію виникнення бібліотек та появу перших книг. Із задоволенням школярі брали участь у вікторинах та відгадували загадки.

Переглядів: 43 | Додав: nechuivska_school | Дата: 10.30.2019 | Коментарі (0)

З метою запобігання в учнівському середовищі будь-яких проявів насильства, попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед вихованців школи з 16 вересня по 20 вересня проведено тиждень протидії булінгу.

Переглядів: 65 | Додав: nechuivska_school | Дата: 10.04.2019 | Коментарі (0)

Додано освітні програми на 2019-2020 навчальний рік.

Посилання.

Переглядів: 58 | Додав: nechuivska_school | Дата: 09.30.2019 | Коментарі (0)

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше Вересня - початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.
   Також, сьогодні ми вітаємо і радо приймаємо у нашу велику дружню шкільну родину новачків, наших першокласників.
      Ласкаво просимо друзів!

Переглядів: 91 | Додав: nechuivska_school | Дата: 09.30.2019 | Коментарі (0)

Звіт додано у відповідний розділ сайту. Пряме посилання: Звіт директора школи

Переглядів: 68 | Додав: nechuivska_school | Дата: 06.06.2019 | Коментарі (0)

В рамках тижня "Святкуємо Великдень разом" відбувся майстер-клас "Українська писанка". Своїми знаннями та вміннями прикрашати яєчка, писати писанки поділилися педагоги-організатори Шевчук М.П., Бажан Т.В., Коломієць Т.М., Вовк О.П. На майстер-класі діти дізналися про зміст символів, про сосбливості розпису, прослухали цікаві розповіді про історію писанки, та чим вона відрізняється від крашанки. На заході вихованці школи власноручно створювали писанки, крашанки, техніка декупажу, шкрябанки.

Переглядів: 89 | Додав: nechuivska_school | Дата: 05.07.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 »