Головна » Архів новин

До Всеукраїнського дня бібліотек в шкільній бібліотеці під керівництвом бібліотекаря Бабенко О.М. відбулась бібліомандрівка "Подорож у країну книголюбію". Вихованці дізналися про історію виникнення бібліотек та появу перших книг. Із задоволенням школярі брали участь у вікторинах та відгадували загадки.

Переглядів: 33 | Додав: nechuivska_school | Дата: 10.30.2019 | Коментарі (0)

З метою запобігання в учнівському середовищі будь-яких проявів насильства, попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед вихованців школи з 16 вересня по 20 вересня проведено тиждень протидії булінгу.

Переглядів: 54 | Додав: nechuivska_school | Дата: 10.04.2019 | Коментарі (0)

Додано освітні програми на 2019-2020 навчальний рік.

Посилання.

Переглядів: 43 | Додав: nechuivska_school | Дата: 09.30.2019 | Коментарі (0)

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше Вересня - початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.
   Також, сьогодні ми вітаємо і радо приймаємо у нашу велику дружню шкільну родину новачків, наших першокласників.
      Ласкаво просимо друзів!

Переглядів: 78 | Додав: nechuivska_school | Дата: 09.30.2019 | Коментарі (0)

Звіт додано у відповідний розділ сайту. Пряме посилання: Звіт директора школи

Переглядів: 58 | Додав: nechuivska_school | Дата: 06.06.2019 | Коментарі (0)

В рамках тижня "Святкуємо Великдень разом" відбувся майстер-клас "Українська писанка". Своїми знаннями та вміннями прикрашати яєчка, писати писанки поділилися педагоги-організатори Шевчук М.П., Бажан Т.В., Коломієць Т.М., Вовк О.П. На майстер-класі діти дізналися про зміст символів, про сосбливості розпису, прослухали цікаві розповіді про історію писанки, та чим вона відрізняється від крашанки. На заході вихованці школи власноручно створювали писанки, крашанки, техніка декупажу, шкрябанки.

Переглядів: 77 | Додав: nechuivska_school | Дата: 05.07.2019 | Коментарі (0)

З метою формування навичок здорового способу життя з 7 квітня по 14 квітня в школі проведено тиждень здоров'я під девізом "Будьмо здорові". В рамках тижня для учнів 1, 2 та 4 класів були запропоновані рухливі ігри, які вдало підібрали та подали Коломієць Т.М. та Дерен О.О.

Переглядів: 60 | Додав: nechuivska_school | Дата: 05.07.2019 | Коментарі (0)

Оновлено звіт про укладені договора, довідки про відрядження, річний звіт про діяльність закладу

Переглядів: 72 | Додав: nechuivska_school | Дата: 04.16.2019 | Коментарі (0)

Під керівництвом вчителя розвитку зв'язного мовлення Брюнеткіна Д.Г., за участю учнів початкових класів, проведено логопедичний ранок, інсценізація української народної казки "Івасик-Телесик".

Переглядів: 120 | Додав: nechuivska_school | Дата: 04.02.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 »