Головна » Архів новин

Переглядів: 88 | Додав: nechuivska_school | Дата: 05.17.2018 | Коментарі (0)

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні 8 травня у школі відбулася урочиста лінійка до Дня пам'яті та примирення

Переглядів: 78 | Додав: nechuivska_school | Дата: 05.17.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 84 | Додав: nechuivska_school | Дата: 03.12.2018 | Коментарі (0)

В нашій школі вже вкотре проходять патріотичні заходи-зустрічі з учасниками АТО. Ось і цього разу, 17 лютого в актовій залі школи під керівництвом вихователів Чорної Н.В., Притуляк М.І. зібралися учні підготовчого - 10 класів аби об'єднатися душами в своїй любові до України, зміцнити патріотичний дух, зустрітися з земляками - учасниками АТО Вовком Юрієм Юрійовичем, Вижгою В'ячеславом Віталійовичем. Прихід мужніх чоловіків став справжнім святом у житті школи.

Переглядів: 107 | Додав: nechuivska_school | Дата: 02.23.2018 | Коментарі (0)

В позаурочний час 14 маскувальних сіток виготовили вихованці нашої школи.

Ми з нетерпінням чекаємо на завершення війни на Сході України. Вона нікому не потрібна.

Вихованці школи за роботою над виготовленням маскувальних сіток.

Переглядів: 125 | Додав: nechuivska_school | Дата: 02.15.2018

Переглядів: 125 | Додав: nechuivska_school | Дата: 12.06.2017 | Коментарі (0)

Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своїх турбот. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу — це вершина його мрії; орач, сіяч, хлібороб через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного на полі... А вчителеві треба працювати роки і роки, щоб побачити предмет свого творіння; буває минають десятиріччя, і ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив; нікого так часто не відвідує почуття незадоволення, як учителя; ні в якому ділі помилки і невдачі не приведуть до таких тяжких наслідків, як в учительському. Учитель зобов'язаний перед суспільством, перед твоїми батьками працювати тільки добре; кожна крихта твоєї людської краси — це його безсонні ночі, сивина, неповоротні хвилини його особистого щастя — так, учителеві часто буває ніколи подумати про себе, бо він змушений думати про інших, і це для нього не самопожертва, не покірливе підкорення долі, а справжнє щастя особистого життя.

В. О.  Сухомлинський

Переглядів: 144 | Додав: nechuivska_school | Дата: 11.29.2017 | Коментарі (1)

Переглядів: 159 | Додав: nechuivska_school | Дата: 11.14.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4